- Casio

Цена
€35 79 / 70 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LRW-200H-4E2VDR
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Размери: 38.9×34.2×11.5mm
Тегло: 25 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Размери: 38.9×34.2×11.5mm
Тегло: 25 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски аналогов часовник Casio - Casio Collection - LRW-200H-4E2VDR
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Размери: 38.9×34.2×11.5mm
Тегло: 25 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Японски кварцов механизъм
Аналогов циферблат: 3 стрелки (час, минута, секунда)
Стъкло от полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Силиконова каишка
Показва дата от месеца
Размери: 38.9×34.2×11.5mm
Тегло: 25 гр.
Водоустойчивост 10 BAR - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Casio collection |
| Серии | Casio collection |
| Цвят | Бял |
| Цвят | Бял |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Материал стъкло | Плексиглас |
| Дата | Да |
| Дата | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса (mm) | 31 |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Розов |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10.7 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски аналогов часовник Casio Collection LRW-200H-4E2VDR
Добавете нотка елегантност към ежедневния си стил с часовника Casio Collection LRW-200H-4E2VDR. Този дамски аналогов часовник съчетава класически дизайн с модерна надеждност – корпус и каишка от смола, кварцов механизъм и водоустойчивост до 50 метра. Идеален за всеки ден.
Ключови Предимства
- Класически дизайн — Розов циферблат със сребристи стрелки, подходящ за всякакви поводи.
- Издръжливост — Корпусът и каишката от смола са леки и устойчиви на износване.
- Водоустойчивост — 50 метра (5 ATM) позволяват носене при плуване и в дъждовно време.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на каишката | Пластмаса |
| Диаметър на корпуса | 31 mm |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Розов |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




